Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 12.06.2017 07:15:56 

TJ START Kopřivnice‚o.s. - minigolfový klub

Termínová listina 2016


Termínová listina pro rok 2016
měsíc den dat. Čechy západ Čechy střed Morava sever Morava jih Mezinárodní akce Ostatní turnaje pozn.
    10.1.           4. Olomouc Cup 2016
leden neděle 17.1.           4. Rajhrad Cup 2016
    7.2.   1. Open Děčín (fg)        
únor neděle 14.2.           5. Olomouc Cup 2016
březen neděle 6.3.            
neděle 13.3.           6. Olomouc Cup 2016
sobota 19.3.       1. Open Rajhrad (hala)    
neděle 20.3.   2. Open Butovice   2. Open Rajhrad (hala)+II.liga    
sobota 26.3.            
neděle 27.3.            
pondělí 28.3.           sv. Velikonoce
duben sobota 2.4.            
neděle 3.4. 1. GP Rajhrad (hala - mtg)    
sobota 9.4.            
neděle 10.4.            
sobota 16.4.            
neděle 17.4.   3. Open Děkanka + II.liga   3. Open Start Brno    
sobota 23.4.            
neděle 24.4. 1. BT Děkanka 1. MT Start Brno    
sobota 30.4.     1. Open Ostrava + II.liga      
květen neděle 1.5.   4. Open Radotín 2. Open Ostrava + II.liga     sv. 1. Máj
sobota 7.5. 1. Open Chomutov ???          
neděle 8.5. 2. Open Chomutov + II.liga ??? 2. GP Hradec Králové   sv. Den osvobození
sobota 14.5. 3. Open Rakovník   3. Open Olomouc (fg) + II.liga   NC (Vizela-POR); YNC (Bischofshofen-A); SNC (není)  
neděle 15.5. 4. Open Rakovník + II.liga   4. Open Olomouc (fg) + II.liga   NC (Vizela-POR); YNC (Bischofshofen-A); SNC (není)  
sobota 21.5.            
neděle 22.5. 2. BT Rakovník (mg) 2. MT Olomouc (fg)    
sobota 28.5. 5. Open Cheb   5. Open Příbor + II.liga 4. Open Náměšť nO    
neděle 29.5. KP Cheb KP Pečky + II.liga KP Příbor + II.liga KP Náměšť nO + II.liga    
červen sobota 4.6.            
neděle 5.6. 3. GP Bystřice .p. H     
sobota 11.6.            
neděle 12.6. 6. Open Plzeň + II.liga     5. Open Bystřice pH + II.liga    
sobota 18.6. PČ Plzeň PM Bystřice p.H.    
neděle 19.6. PČ Plzeň PM Bystřice p.H.    
sobota 25.6.           ICM Cheb
neděle 26.6.   5. Open Pelhřimov       ICM Cheb
červenec sobota 2.7.            
neděle 3.7. 4. GP Tempo Praha (mg)    
úterý 5.7.           sv. Cyril a Metoděj
středa 6.7.           sv. Jan Hus
sobota 9.7. JT Cheb (mg)    
neděle 10.7. JT Cheb (mg)    
sobota 16.7         příprava na MČR  
neděle 17.7         příprava na MČR  
čtvrtek 21.7. MČR Olomouc (kombi mtg + fg)    
pátek 22.7. MČR Olomouc (kombi mtg + fg)    
sobota 23.7. MČR K.O. Olomouc (kombi mtg + fg)    
neděle 24.7.            
sobota 30.7.            
neděle 31.7.            
srpen sobota 6.8.         příprava na YWC a SEC 4. Memoriál Vl. Čecha 2016 Radotín
neděle 7.8.         příprava na YWC a SEC 4. Memoriál Vl. Čecha 2016 Radotín
sobota 13.8.         YWC (Bischofshofen-A) + SEC (Lahti-FIN) - 10. - 13.8.2016  
neděle 14.8.         příprava na EM  
sobota 20.8.     6. Open Uničov   příprava na EM  
neděle 21.8.   6. Open Tanvald + II.liga 7. Open Uničov   příprava na EM  
sobota 27.8. 7. Open Fr. Lázně     6. Open Tovačov EM (Vizela-POR) - 24. - 27.8.2016  
neděle 28.8. 8. Open Fr. Lázně + II.liga 7. Open Radotín   7. Open Tovačov + II.liga    
září sobota 3.9.            
neděle 4.9. 3. BT Radotín 3. MT Tovačov    
sobota 10.9.            
neděle 11.9. 5. GP Cheb (mg)    
sobota 17.9.       8. Open Jedovnice    
neděle 18.9. 9. Open Jesenice + II.liga 8. Open Pečky+ II.liga   9. Open Jedovnice + II.liga    
sobota 24.9.         příprava na EC  
neděle 25.9. 4. BT Jesenice     příprava na EC   
říjen sobota 1.10.     8. Open Kopřivnice + II.liga   EC (Neutraubling-D) - 29.9. - 1.10.2016  
neděle 2.10.     9. Open Kopřivnice + II.liga      
sobota 8.10.      Tréning - hřiště uzavřeno      
neděle 9.10.   9. Open Děkanka + II.liga 4. MT Kopřivnice - hřiště uzavřeno.    
sobota 15.10.            
neděle 16.10.            
pátek 28.10.            
sobota 29.10.            
neděle 30.10.            

Termínové listiny z minulých let lze vyhledat na oficiálních stránkách Českého minigolfového svazu:

http://www.minigolf-sport.cz/terminova-listina

TOPlist